Horské apartmány Bratrouchov

Klidné horské bydlení v pohodlné vzdálenosti od zimních středisek. S cyklotrasami na dosah a všudypřítomnými výhledy. Během vaší nepřítomnosti zajístíme pronájem a úklid vašich apartmánů. Všechny apartmány jsou vybaveny designovou kuchyní, včetně spotřebičů, i koncovými prvky elektro a svítidly. Součástí areálu je 15 000 m2 pozemek s venkovním dětským hřištěm a outdoor posilovnou.

Tím správným směrem

Horský komplex je zasazený do svažitého terénu, což vám poskytuje dechberoucí výhledy do okolní krajiny a celodenní přísun sluneční energie. Budovy jsou natočeny ke světovým stranám tak, aby byly všechny prostory přirozeně prosluněny. Horské slunce a dechberoucí panorámata si budete moct vychutnat i díky prostorným terasám a zahradám, kterými disponuje většina apartmánů.

room management

Zajistíme pronájem a úklid
vašich apartmánů.

dálkově ovládané topení

Na teplo vašeho horského
domova dohlédneme vzdáleně
pomocí mobilní aplikace.

wellness

K dispozici budete mít
soukromé wellness.

zahradní služby

Součástí služeb je péče o okolní
pozemky, v zimě odklízení sněhu
a údržba chodníků.

udržitelnost na prvním místě

Systém filtrace odpadních vod,
horský vrt s úpravnou vody a vlastní
trafostanice.

kamerový systém a wifi

Pozemky a přilehlé okolí
monitorují kamery.
V apartmánech i ve společných prostorách je zajištěn přístup k vysokorychlostnímu internetu.

privátní parkování

Ke každému apartmánu patří
soukromé parkovací stání a sklep.

Ve spojení s přírodou

Typicky lesnatý ráz okolní krajiny prostupuje celým projektem. Jednotlivé objekty jsme neohrazovali ploty, abychom využili celý pozemek na maximum. Svažitý terén přímo vybízí k zimním radovánkám v podobě bobování, sáňkování nebo dětského lyžování. Našim cílem nebylo zatěžovat přírodu – naopak jsme se snažili moudře a zodpovědně využít darů, které nám nabízí. Soběstačnost apartmánů zajišťuje přírodní vrt, který je zdrojem kvalitní pitné vody. Cirkulární likvidaci odpadních vod řídí čistička, která vrací již nezávadnou a přefiltrovanou vodu zpátky do přírody. Elektrickou energii doručuje vlastní trafostanice.

Vše, co potřebujete, na jednom místě

Každý apartmán disponuje parkovacím místem a prostorným sklepem. Pro zajištění maximálního komfortu je součástí objektu také recepce, bezpečnostní kamerový systém a vysokorychlostní internet. Majitelé apartmánů si mohou dopřát soukromé wellness. V areálu se nachází také dětské hřiště a venkovní fittness. Každou vaši aktivitu budou doprovázat nádherné výhledy na Krkonoše.

Vybavení na míru jako součást každého apartmánu

Shánět na horách truhláře? To jsme vám nemohli udělat. Součástí každého apartmánu je kuchyň na míru, vybavená spotřebiči. Koralitová deska podtrhává moderní a přitom nevšední „venkovský“ design. Společně s kuchyní jsou v ceně každého apartmánu i bezfalcové dveře, ručně hoblované dřevěné podlahy, skandinávská svítidla a „monocolor“ koupelna.

Vyberte si svůj apartmán

Horský komplex je navržený tak, aby splynul s okolní krajinou a poskytl tak autentický zážitek z pobytu v panenské přírodě. Zároveň ale zajišťuje veškerý komfort pro harmonický odpočinek mimo ruch města. Skandinávský design a moderní horská architektura zasazená do Krkonošského podhůří, to jsou horské apartmány Bratrouchov.

Napište nám

reCAPTCHA
Creative studio based in Prague.
Architecture is a language.
www.delicode.cz