V srdci panenské přírody

Zkuste si to představit. Probouzíte se v nádherném apartmánu a u nohou vám leží panenská příroda. Hned potom vyběhnete na kopec a užijete si dechberoucí východ Slunce. Odpoledne se projdete k vodopádům a po cestě objevíte několik zapadlých roubenek. Den na čerstvém vzduchu zakončíte večerní skleničkou s přáteli na prostorné terase či společném pozemku s výhledem na jedny z nejkrásnějších hor u nás.

Sjezdovky na dosah

Pro milovníky zimních sportů se v okolí nachází mnoho lyžařských středisek. Menší areály naleznete rozeseté po celém okolí. Sousední Skiareál Studenov je díky širokým, mírným svahům vhodný pro začátečníky a rodiny s dětmi. V nedaleké Rokytnici nad Jizerou můžete navštívit vyhledávaný Skiareál Horní Domky. Ten leží na jižním svahu Lysé hory a řadí se k největším střediskům na území České republiky.

Na kole kamkoliv

Krkonošské cyklostezky vás neomrzí. Místa jako Dvoračky, Rezek, Rovinka, Horní Mísečky a Zlaté návrší jsou na kole perfektně dostupná. Do Špindlerova Mlýna i Harrachova se zdatný cyklista dostane za hodinu. Když budete mít odvahu, můžete pokořit i Sněžku. Přímo z Bratrouchova lze vyrazit na nespočet výletů do blízkého i odlehlejšího okolí. Přes historická místa i panoramatické vyhlídky vás povede červená výletní trasa.

Naskočte do stopy

Přímo v Bratrouchově můžete naskočit do upravované běžkařské stopy. V nedaleké Roudnici je na výběr ze čtyř tras od 1,5 do 25 kilometrů. Trasy vedou po horských loukách do Křížlic, Jestřabí či na Rezek. Dobře dostupné jsou i Vítkovice v Krkonoších, které jsou součástí sítě tras Lyžařský běžecký ráj Krkonoše. Od lyžařského areálu Aldrov můžete vyrazit na běžky v příjemném terénu a perfektně upravených stopách.

Rokytnice za rohem

Pokud zatoužíte po změně a víru (velko)města, do Rokytnice to budete mít pouhých deset minut autem. Na domácí dezerty a sicilskou kávu vyražte do Café Motýl, na poctivý oběd a točené pivo do restaurace Kamínek.

Vyberte si svůj apartmán

Horský komplex je navržený tak, aby splynul s okolní krajinou a poskytl tak autentický zážitek z pobytu v panenské přírodě. Zároveň ale zajišťuje veškerý komfort pro harmonický odpočinek mimo ruch města. Skandinávský design a moderní horská architektura zasazená do Krkonošského podhůří, to jsou horské apartmány Bratrouchov.

Napište nám

reCAPTCHA
Creative studio based in Prague.
Architecture is a language.
www.delicode.cz